Skate-park.pl
100% made in Poland

CELEM POWSTANIA TEJ STRONY JEST PRZEKAZANIE WAM INFORMACJI, JAKIE DZIAŁANIA MOŻNA PODJĄĆ, BY JAK NAJSKUTECZNIEJ ROZMAWIAĆ Z URZĘDNIKAMI I ZWIĘKSZYĆ SZANSE NA ZBUDOWANIE SKATEPARKU W WASZEJ OKOLICY.

Ważne

We wszelkich kontaktach z władzami pamiętajcie i przypominajcie im, że władza jest wybrana przez mieszkańców i ma im służyć! Dlatego tak ważne jest szerokie poparcie i dobra organizacja oraz wsparcie mediów.

Pamiętajcie też, że Waszym atutem jest duża medialna chwytliwość wszelkich działań tego typu podejmowanych przez młodzież. Media oraz dorośli bardzo lubią podawać przykłady młodzieży działającej, starającej się zrobić coś twórczego, zamiast siedzącej pod blokiem, pijącej czy ćpającej. To oraz liczebność są Waszymi głównymi atutami!

Pamiętajcie, że każdy z Was reprezentuje całą grupę. Zawsze w kontaktach z ludźmi musicie zachowywać się poprawnie, uprzejmie i kulturalnie !!! Wybryk jednej osoby, która da się ponieść emocjom, nerwom, da się sprowokować i zachowa się źle w stosunku do kogoś z zewnątrz, może być natychmiast wykorzystany przez mało przychylne Wam osoby, jako dowód waszej nieodpowiedzialności, a co za tym idzie może to być argument przeciw budowie skateparku.

Nie lekceważcie nikogo. Wielokrotnie pomoc może przyjść ze strony, z której w ogóle byście się nie spodziewali. Dlatego starajcie się dotrzeć do każdego. Każdą osobę, firmę i organizację traktujcie jak potencjalnego sojusznika.

Powodzenia !!!

Sloconcept.eu